(Okresní přebor mužů, okres Rokycany)

JARNÍ ČÁST

So 18. 06. 2016 17:00
Strašice A - Volduchy B
 13:0
So 11. 06. 2016 17:00
VOLNO
 
Ne 05. 06. 2016 17:00
Strašice A - Holoubkov A
 1:3
So 28. 05. 2016 17:00
Cheznovice A - Strašice A
 2:2, pk 5:6
Ne 22. 05. 2016 17:00
Strašice A - Skomelno
 5:1
So 14. 05. 2016 17:00
Kakejcov - Strašice A
 0:6
So 30. 04. 2016 17:00
Břasy A - Strašice A
 0:3
So 23. 04. 2016 17:00
Strašice A - Těškov
 3:2
So 16. 04. 2016 17:00
Mirošov - Strašice A
 3:2
So 09. 04. 2016 16:30
Strašice A - Radnice"B"
 7:0
So 02. 04. 2016 16:30
Příkosice"A" - Strašice A
 4:1
Ne 27. 03. 2016 15:00
Raková"B" - Strašice A
 3:1

PODZIMNÍ ČÁST

So 07. 11. 2015 14:00
VOLNO
 -
So 31. 10. 2015 14:00
Holoubkov A - Strašice A 
 2:2, pk 4:5
Stř 28. 10. 2015 14:00
Volduchy B - Strašice A
 0:3
So 24. 10. 2015 14:30
Strašice A - Cheznovice A
 3:1
So 17. 10. 2015 15:30
Skomelno - Strašice A
 1:1, pk 4:5
So 10. 10. 2015 16:00
Strašice A - Kakejcov
 9:1
So 03. 10. 2015 16:00
Přívětice - Strašice A
 0:7
Ne 27. 09. 2015 16:30
Strašice A - Břasy A
 3:2 
So 19. 09. 2015 16:30
Těškov - Strašice A
 0:4 
So 12. 09. 2015 17:00
Strašice A - Mirošov
 2:1 
Ne 06. 09. 2015 17:00
Radnice B - Strašice A
 2:5 
So 29. 08. 2015 17:00
Strašice A - Příkosice A 
 2:0 
Ne 23. 08. 2015 17:00
Strašice A - Raková B
 1:1, pk 5:4

Podrobnosti k zápasům:

Sobota 31.10.
Holoubkov A – Strašice A 2:2 (0:2), pen.4:5
Góly: Š. Huttr, Šípek
Penalty: Šípek, Š. Huttr, Štych, Pipich, Harčarik
Paur – Harčarik – Hrabal, M. Huttr, Vildmon – Pipich, Štych, Pigula (70. Klír), Š. Huttr – Šípek, Sommer Josef (85. Hahner)
 
Středa 28.10.
Volduchy B – Strašice A 0:3 (0:0)
Góly: Štych, Pigula, Šípek
Paur – Harčarik – Havel, M. Huttr, Vildmon – Pipich (80. Klír), Štych, Pigula, Šlapák (55. Sommer Jan) – Šípek (85. Rolinec), Sommer Josef (65. Loub)
 
Sobota 24.10.
Strašice A – Cheznovice A 3:1 (3:1)
Góly: Š. Huttr, Šípek, Sommer Josef
ČK: Paur (51.)
Paur – Harčarik – Hrabal (89. Tomáš), M. Huttr, Vildmon – Pipich (84. Klír), Štych, Pigula (87. Císařovský), Š. Huttr (70. Šlapák) – Šípek, Sommer Josef (51. M. Stenzel)
 
Sobota 17.10.
Skomelno – Strašice A 1:1 (0:1), pen. 4:5
Gól: Sommer Josef
Paur – Harčarik – Havel (46. Bartišek), Pipich, Vildmon – Klír (65. Hrách Jan), Štych, Šlapák (75. Císařovský) – Sommer Josef, Sommer Jan (55. Švihovec), Šípek
 
Sobota 10.10.
Strašice A – Kakejcov 9:1 (4:0)
Góly: Sommer Josef 3, Šípek 2, Sommer Jan 2, M. Huttr, Loub
Paur – Harčarik – Hrabal, M. Huttr, Vildmon – Pipich (76. Loub), Štych, Pigula, Š. Huttr (46. Sommer Jan) – Sommer Josef (65. Stenzel), Šípek (55. Císařovský)
 
Sobota 3.10.
Přívětice – Strašice A 0:7 (0:2)
Góly: Š. Huttr 4, Šípek, Sommer Josef, Klír
Paur – Harčarik – Hrabal, Pipich, Vildmon – Klír (55. Císařovský), Štych, Š. Huttr (80. Rolinec) – Sommer Josef (60. Švihovec), Pigula (80. Bartišek), Šípek
 
Neděle 27.9.
Strašice A – Břasy A 3:2 (1:2)
Góly: Pigula 2, Štych
Křepela (46. Paur) – Harčarik – Krákora (31. Sommer Jan), Lučka (75. Klír), Vildmon – Pipich, Štych, Pigula, Š. Huttr – Sommer Josef (80. Hahner), Šípek
 
Sobota 19.9.
Těškov – Strašice A 0:4 (0:2)
Góly: Pipich, Šlapák, Šípek, Š. Huttr
Křepela – Harčarik – M. Huttr, Lučka, Vildmon – Šlapák (60. Švihovec), Štych, Š. Huttr – Pipich (75. Rolinec), Šípek (80. Císařovský), Josef Sommer (30. Pigula)
 
Sobota 12.9.
Strašice A – Mirošov 2:1 (2:1)
Góly: Šípek, Š. Huttr
Paur – Harčarik – Hrabal, M. Huttr, Vildmon – Pipich (89. Císařovský), Štych, Šlapák (60. Švihovec), Š. Huttr – Šípek (30. Giňa, 85. Rolinec), Josef Sommer (65. Klír)
 
Neděle 6.9.
Radnice B – Strašice A 2:5 (1:2)
Góly: Šípek 2, Š. Huttr 2, Štych
Paur – Harčarik – Sommer Josef (65. Giňa), M. Huttr, Vildmon – Švihovec (89. Bartišek), Štych, Š. Huttr, Klír (75. Císařovský) – Šípek (80. Rolinec), Pipich (85. Mottl)
 
Sobota 29.8.
Strašice A – Příkosice A 2:0 (1:0)
Góly: Šípek 2
Paur – Harčarik – Hrabal (60. Sommer Josef), Lučka, Vildmon – Švihovec (65. Giňa), Štych, Pigula, Š. Huttr (80. Císařovský) – Pipich (85. Rolinec), Šípek
 
Neděle 23.8.
Strašice A – Raková B 1:1 (1:0), pen. 5:4
Gól: Pipich (pen.)
Křepela – Harčarik – Hahner (75. Klír), M. Huttr, Vildmon – Švihovec (70. Lučka), Štych, Pigula, Š. Huttr – Pipich (60. Giňa), Šípek
 

Přípravné zápasy:

Sobota 15.8.
Strašice – Rokycany U19 4:1 (3:1)
Góly: Pigula, Pipich (pen.), Š. Huttr 2
Paur (46. Stenzel) – Vildmon – Laho (80.Peterec), Lučka, Krákora (20. Rolinec, 60. Hrabal) – Švihovec (46. Giňa), Štych, Pigula, Š. Huttr (76. Bartišek) – Pipich (60. Švihovec), Šípek
 
Sobota 8.8.
Strašice – Tlustice 2:2 (0:2)
Góly: Šípek 2
Křepela (46. Stenzel) – Š. Huttr – Peterec (Hahner), Krákora, Hrabal (Rolinec) – Švihovec (35. Pipich), Štych, Klír, Císařovský  – Šípek, Bartišek (15. Pigula)
 
Sobota 25.7.
Strašice – Komárov 0:10 (0:4)
První poločas: Křepela – Krákora – Stenzel, Hahner, Císařovský  - Klír, Šlapák, Pipich, Švihovec – Šípek, Sommer Jan
Druhý poločas: Stenzel – Pipich – Peterec, Hahner, Rolinec – Klír (60. Bartišek), Šlapák, Š. Huttr, Švihovec (65. Císařovský) – Šípek, Pigula
 
logo strasice       logo skart       logo swietelsky       logo dezort       logo strasice
Obec Strašice   Plzeňský skart a.s.   SWIETELSKY stavební s.r.o.   DEZORT KOVOVÝROBA s.r.o.   Služby obce Strašice s.r.o.
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com