(Okresní přebor mužů, okres Rokycany)

JARNÍ ČÁST

26. SO 13.06. 17:00 Spartak Strašice"A" - Sokol Přívětice 2:1
25. SO 06.06. 17:00 Sokol Skomelno - Spartak Strašice"A" 0:3
24. SO 30.05. 17:00 Spartak Strašice"A" - TJ Holoubkov"A" 1:2
23. SO 23.05. 17:00 FC Cheznovice 96"A" - Spartak Strašice"A" 2:6
22. SO 16.05. 17:00 Spartak Strašice"A" - TJ Město Zbiroh"B" 6:0
21. NE 10.05. 17:00 Sokol Radnice"B - Spartak Strašice"A" 4:3
20. SO 02.05. 17:00 Spartak Strašice"A" - SK Primalex Břasy 3:1
19. SO 25.04. 17:00 FC Mirošov - Spartak Strašice"A" 1:1, pk 2:4
18. SO 18.04. 17:00 Spartak Strašice"A" - FC Těškov 4:1
17. NE 12.04. 16:30 Sokol Raková"B" - Spartak Strašice"A" 4:2
16. SO 04.04. 16:30 Spartak Strašice"A" - FK Volduchy"B" 7:1
15. SO 28.03. 15:00 Sokol Dobřív"A" - Spartak Strašice"A" 0:3 kont.

PODZIMNÍ ČÁST

14. SO 15.11. 14:00 TJ Hrádek "B" - Spartak Strašice "A" -
12. SO 08.11. 14:00 Spartak Strašice"A" - Sokol Skomelno 7:0
11. SO 01.11. 14:00 TJ Holoubkov"A" - Spartak Strašice"A" 4:4, pk 4:5
10. SO 25.10. 14:30 Spartak Strašice"A" - FC Cheznovice 96"A" 5:3
9. NE 19.10. 15:00 TJ Město Zbiroh"B" - Spartak Strašice"A" 1:1, pk 4:2
8. SO 11.10. 16:00 Spartak Strašice"A" - Sokol Radnice"B 3:0
7. SO 04.10. 16:00 SK Primalex Břasy - Spartak Strašice"A" 2:3
6. SO 27.09. 16:30 Spartak Strašice"A" - FC Mirošov 3:0
5. SO 20.09. 16:30 FC Těškov - Spartak Strašice"A" 3:2
4. SO 13.09. 17:00 Spartak Strašice"A" - Sokol Raková"B" 4:2
13. ST 10.09. 17:30 Sokol Přívětice - Spartak Strašice"A" 0:7
3. NE 07.09. 17:00 FK Volduchy"B" - Spartak Strašice"A" 0:4
2. SO 30.08. 17:00 Spartak Strašice"A" - Sokol Dobřív"A" 2:5
1. SO 23.08. 14:00 Spartak Strašice"A" - TJ Hrádek"B" -

(zdroj: výsledky na www.fotbal.cz)

Podrobnosti k zápasům:

Sobota 20.9.2014 16:30
Těškov – Strašice A 3:2 (1:1)
Góly: M. Huttr, Pigula
ČK: P. Stenzel
P. Stenzel – Vildmon – Laho, M. Huttr, Loub (75. Š. Huttr) – Šípek, Štych, Šlapák, Klír (55. Jos. Sommer ml.) – Pipich (65.Pigula), Jan Sommer
 
Sobota 13.9.2014 17:00
Strašice A – Raková B 4:2 (1:2)
Góly: Cvan, Lučka 2, Š. Huttr
M. Stenzel (46. P. Stenzel) – Vildmon – Hrabal, M. Huttr, Loub – Šípek, Štych, Cvan (50. Sommer Jan), Š. Huttr – Pipich (65. Laho), Lučka (75. Pigula)
 
Středa 10.9.2014 17:30
Přívětice – Strašice A 0:7 (0:3)
Góly: Lučka, Pipich, Hrabal, Pipich, Pigula, Sommer Josef 2
ČK: Sommer Jan
P. Stenzel – Vildmon – Hrabal, Harčarik, Š. Huttr (Hrabák) – Šípek, Štych (Císařovský), Šlapák (Klír) – Sommer Jan (30. min. ČK), Pipich (Sommer Josef), Lučka (Pigula)
 
Neděle 7.9.2014 17:00
Volduchy B – Strašice A 0:4 (0:2)
Góly: Sommer Jan, Cvan, Pipich, Lučka (pen)
M. Stenzel – Loub – Laho, M. Huttr, Š. Huttr (75. Císařovský) – Šípek, Štych, Pipich (60. Šlapák), Cvan (55. Hrabal) – Lučka (70. Sommer Josef ml.), Sommer Jan (80. Pigula)
 
Sobota 30.8.2014 17:00
Dobřív A – Strašice A 5:2 (2:2)
Góly: Sommer Jan, Štych
M. Stenzel – Loub – Laho, Š. Huttr (Šlapák), Vildmon – Šípek, Štych, Pipich (Císařovský), Cvan – Sommer Jan, Lučka (Krákora, Peterec)
 
Sobota 23.8.2014 14:00
Hrádek B – Strašice A 1:4 (1:2)
Góly: M. Huttr, Sommer, Š. Huttr, Krákora
M. Stenzel – Loub – Laho, M. Huttr, Hrabal – Klír (60. Cvan), Štych, Pipich, Š. Huttr (80. Císařovský) – Lučka (70. Krákora), Sommer (85. Rolinec)
 

PŘÁTELSKÉ ZÁPASY:

Sobota 9.8.2014 17:30
Strašice – Skomelno 6:1 (2:1)
Góly: Sommer 2, Šlapák, Hrabák, Štych, Laho (pen.)
M. Stenzel – Krákora– Laho, Loub, Hrabal – Šlapák, Pipich, Štych, Š. Huttr – Sommer, Lučka
Střídali: Rolinec, Klír, Hrabák, Peterec
 
Sobota 16.8.2014 15:30
Strašice – Zdice 1:4 (1:2)
Gól: LučkaM. Stenzel (60. Křepela) – Loub – Laho, M. Huttr, Hrabal (46. Krákora) – Klír (55. Giňa), Pipich, Štych, Š. Huttr – Lučka (70. Císařovský), Sommer (75. Rolinec)
 
logo strasice       logo skart       logo swietelsky       logo dezort       logo strasice
Obec Strašice   Plzeňský skart a.s.   SWIETELSKY stavební s.r.o.   DEZORT KOVOVÝROBA s.r.o.   Služby obce Strašice s.r.o.
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com