podzimni ctyrhra 2016V sobotu 24. září 2016 se na tenisových kurtech ve Strašicích uskutečnil již 2. ročník Podzimního tenisového turnaje ve čtyřhře. Celého klání, jež začalo osmou hodinou ranní, se zúčastnilo 26 aktérů, včetně několika zástupkyň něžného pohlaví. S takto velkým počtem účastníků se tento turnaj dostává do historie tenisu ve Strašicích.

Za zmínku stojí i věkové složení hráčů, kdy nejmladším hrajícím byl Jiří Velek ml. a naopak nejstarším pan Zdeněk Studnička, které od sebe dělí úctyhodných 55 let. Podzimní tenisový turnaj si nenechal ujít ani předseda TJ Spartak Strašice pan Josef Štych. A nevedl si špatně. Spolu se spoluhráčem Jiřím Hruškou obsadil krásné čtvrté místo. Dle mého názoru, předseda Spartaku byl s pořádáním a celkovým průběhem našeho turnaje, který se protáhl až do odpoledních hodin, spokojen.

A jak se hrálo? Stupně vítězů obsadili tito hráči:

1. místo - Cibula Jan, Vlach Pavel
2. místo - Studnička Roman, Cibula Tadeáš
3. místo - Velková Michaela, Studnička Pavel

Po hlavní části celé akce a vyhlášení výsledků následovalo přátelské posezení u dobrého moku a dle toho, jaká byla atmosféra, se celý sobotní den povedl na výbornou. Děkuji tímto všem pořadatelům turnaje za spolupráci. Taková tedy byla tečka za tenisovým rokem 2016 ve Strašicích a už se těšíme na příští…

Pavel Studnička - předseda tenisového oddílu

Fotografie z turnaje si můžete prohlédnout ve fotogalerii.

logo strasice       logo skart       logo swietelsky       logo dezort       logo strasice
Obec Strašice   Plzeňský skart a.s.   SWIETELSKY stavební s.r.o.   DEZORT KOVOVÝROBA s.r.o.   Služby obce Strašice s.r.o.
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com