tenis turnajNa jaře roku 2015 došlo k znovuzrození tenisu ve Strašicích. Parta okolo Pavla Studničky, Jirky Velka a Tomáše Laibla se dala dohromady a začala se psát další éra, na vesnicích ne moc oblíbeného sportu. Jak se ukázalo, bylo to dobré rozhodnutí. V současné době čítá tým strašického tenisu 14 dospělých členů a 12 dětí.

Protože chceme dělat i něco víc pro širší veřejnost, pořádáme tenisové turnaje ve čtyřhře několikrát do roka. Probuzení do nové sezóny začíná v květnu Jarním turnajem v tenise. Dalším v řadě je letní, již tradiční Turnaj o posvícenský koláč. A na přelomu září a října, na zakončení tenisové sezóny, se uskuteční ještě jeden, Podzimní turnaj v tenise. Vždy se tu sejde dobrá parta, na závěr je nějaké to občerstvení a mezi všemi panuje super nálada :-).

Letošní rok se také poprvé náš tenisový tým účastní soutěže neregistrovaných hráčů ADS CUP na Rokycansku. Jak si vedeme zjistíte v sekci Turnaje, výsledky.

Bohužel, v současné době nemůžeme z kapacitních důvodů zvát další děti na tréninky. Věříme, že se situace zlepší a včas Vás o možnosti tréninku pro nové mladé adepty tenisového sportu budeme na našich stránkách informovat. Nicméně pro posílení naší "dospělácké" základny srdečně uvítáme nové členy. Kontakty viz výše v menu nebo po domluvě na tenisových kurtech.
logo strasice       logo nsa       logo plzensky kraj       logo swietelsky       logo dezort       logo strasice
Obec Strašice   Národní sportovní agentura   Plzeňský kraj   SWIETELSKY stavební s.r.o.   DEZORT KOVOVÝROBA s.r.o.   Služby obce Strašice s.r.o.
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com