nacvik slet 180409Dne 9. dubna 2018 se cvičenky za plzeňský kraj sešly k dalšímu nácviku hromadné skladby na XVI. Všesokolský slet 2018, který se koná ve dnech 1. - 7. července 2018 v Praze. Za plzeňský kraj cvičenky asociace sport pro všechny nacvičují skladbu "Gymnastické sny". Jde o koedukovanou skladbu mužů a žen. Ženy cvičí se sítí a muži s hůlkami nordic walking. Cvičence čeká 2x hromadná secvičná v tělovýchovném středisku Doubí Třeboň a pak předvedení skladby v Praze.

001Dne 26. března 2018 proběhla v tělocvičně ZŠ okresní soutěž všestrannosti. V letošním roce měla TJ SPARTAK STRAŠICE největší počet soutěžících a to celkem 15 žákyň a 1 žáka. Většina z nich se umístila na předních místech.

spv mikulas 2017V tomto roce přišel Mikuláš i do tělocvičny, aby se přesvědčil, zda se děti něco naučily v cvičebních hodinách. Žákyně předvedly některé gymnastické prvky a obdržely malou odměnu.

Jana Andrlíková

001V pondělí 12. června 2017 se v tělocvičně ZŠ Karla Vokáče Strašice uskutečnil 1. Krajský nácvik na Všesokolský slet 2018 a Světovou gymnaestrádu 2019. Celkem v plzeňském kraji nacvičuje 17 cvičenek a skladba Časpv má název Gymnastické sny. Vedoucí krajského nácviku je J. Andrlíková a z naší TJ Strašice nacvičuje 8 žen.

Několik fotografií z nácviku si můžete prohlédnout ve fotogalerii.

vsestrannost-zactvaDne 3. dubna 2017 se v tělocvičně ZŠ Strašice uskutečnila okresní soutěž žactva ve všestrannosti. Soutěžilo se v běhu po dráze s překážkami na čas, přeskoku přes kozu, předvedení určené sestavy na koberci. Chlapci šplhali po tyči na čas a děvčata soutěžila v přeskoku přes švihadlo po dobu 30 vteřin.

JSN Boot template designed by JoomlaShine.com