004Dne 3. 3. 2018 se v tělocvičně ve Strašicích uskutečnil zimní turnaj žákovských družstev v kopané. Této akce se zúčastnilo celkem 7 mužstev (75 dětí) z okresu Rokycany a Beroun - FC Rokycany, FK Komárov, FC Mirošov, TJ Holoubkov, TJ Sokol Raková a dvě mužstva TJ Spartak Strašice. Hrálo se systémem každý s každým 1 x 10 minut.

phoca thumb l 007Poslední dva srpnové dny a první zářijový den letošního roku byly vyhrazeny fotbalovému soustředění žáků, které se uskutečnilo ve Sportcentru Věšín. Tohoto, na zdokonalování fotbalových technik zaměřeného, pobytu se zúčastnilo celkem 19 dětí (Dezort, Sklenářová, Kunc Š., Klička, Tyrpekl, Urxová, Harčarik, Lang M., Kupec, Veverca, Časný, Rozsívalová, Rozsíval, Senčák, Kunc T. ml., Mráček, Šťastný, Planeta, Stupka) a 4 vedoucí ( Rolinec, Bartíšek, Kunc T. st., Štych J.).

phoca thumb l 001V sobotu 14. října 2017 se na hřišti TJ Sokol Dobřív uskutečnil fotbalový turnaj mladších přípravek. Akce se konala pod záštitou OFS Rokycany a hrálo se s výsledným pořadím:

032Ve středu 20. září mezi 9. a 11. hodinou se na fotbalovém hřišti TJ SPARTAK STRAŠICE, z.s. uskutečnila vůbec poprvé akce Měsíc náborů, kterou zaštiťuje FAČR a jež se snaží zábavnou formou dětem přiblížit svět nejen fotbalového sportu. A tak se každému, kdo se během středečního dopoledne nacházel v blízkosti našeho hřiště, naskytla úžasná podívaná. Prohánělo se tu, pod dohledem organizačního týmu a pedagogického dozoru, přibližně 220 dětí ze ZŠ Karla Vokáče Strašice, MŠ Strašice, ZŠ Dobřív, MŠ Dobřív, ZŠ Kařez a ZŠ Cheznovice.

cus turnaje 170508 thumbJe 8. květen 2017, den, kdy se v České republice slaví Den osvobození. Ale je to také den, kdy se ve Strašicích, za podpory České unie sportu v rámci programu Sportuj s námi, pořádá akce Dětská kopaná a tenis ve Strašicích. Jde vlastně o 7. ročník fotbalového turnaje starších a mladších přípravek a 1. ročník tenisového turnaje neregistrovaných hráčů do 13 let.

logo strasice       logo skart       logo swietelsky       logo dezort       logo strasice
Obec Strašice   Plzeňský skart a.s.   SWIETELSKY stavební s.r.o.   DEZORT KOVOVÝROBA s.r.o.   Služby obce Strašice s.r.o.
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com