001V sobotu 11. května 2019 se na domácím hřišti uskutečnil fotbalový turnaj starších přípravek. Přinášíme několik fotografií z turnaje a také tabulku s výsledky zápasů a konečným umístěním.

V sobotu 6. dubna 2019 se na domácím hřišti uskutečnil první letošní fotbalový turnaj mladších přípravek. Strašickému týmu se turnaj vydařil a skončil na 1. místě. Přinášíme několik fotografií z turnaje a také tabulky s výsledky zápasů a konečným umístěním.

turnaj-pripravkyMladší a starší přípravka odehrála formou turnaje na domácím trávníku několik zápasů. Letos poprvé se nehraje formou jednotlivých zápasů během pracovního týdne, ale cca po 14 dnech v sobotu se koná turnaj u některého družstva skupiny. Bohužel ještě do této chvíle není přesně znám rozpis a trenéři se termín a místo konání následujícího turnaje dozvídají cca týden před samým konáním turnaje. A souhrnné výsledky také nejsou nikde zveřejněny, což opravdu není ideální stav.

fotbal-vesinLetošní soustředění žáků se konalo od 30. srpna do 2. září 2018. Po příjezdu do Věšína jsme hned otestovali věšínský trávník při tréninku. Po poledním klidu následovalo první přátelské utkání. Měli jsme možnost poměřit své síly s Milínem. Bylo to velice vyrovnané utkání, ze kterého jsme nakonec vyšli jako vítězové a vyhráli v poměru 2:1.

004Dne 3. 3. 2018 se v tělocvičně ve Strašicích uskutečnil zimní turnaj žákovských družstev v kopané. Této akce se zúčastnilo celkem 7 mužstev (75 dětí) z okresu Rokycany a Beroun - FC Rokycany, FK Komárov, FC Mirošov, TJ Holoubkov, TJ Sokol Raková a dvě mužstva TJ Spartak Strašice. Hrálo se systémem každý s každým 1 x 10 minut.

logo strasice       logo skart       logo swietelsky       logo dezort       logo strasice
Obec Strašice   Plzeňský skart a.s.   SWIETELSKY stavební s.r.o.   DEZORT KOVOVÝROBA s.r.o.   Služby obce Strašice s.r.o.
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com