turnaj-pripravkyMladší a starší přípravka odehrála formou turnaje na domácím trávníku několik zápasů. Letos poprvé se nehraje formou jednotlivých zápasů během pracovního týdne, ale cca po 14 dnech v sobotu se koná turnaj u některého družstva skupiny. Bohužel ještě do této chvíle není přesně znám rozpis a trenéři se termín a místo konání následujícího turnaje dozvídají cca týden před samým konáním turnaje. A souhrnné výsledky také nejsou nikde zveřejněny, což opravdu není ideální stav.

fotbal-vesinLetošní soustředění žáků se konalo od 30. srpna do 2. září 2018. Po příjezdu do Věšína jsme hned otestovali věšínský trávník při tréninku. Po poledním klidu následovalo první přátelské utkání. Měli jsme možnost poměřit své síly s Milínem. Bylo to velice vyrovnané utkání, ze kterého jsme nakonec vyšli jako vítězové a vyhráli v poměru 2:1.

004Dne 3. 3. 2018 se v tělocvičně ve Strašicích uskutečnil zimní turnaj žákovských družstev v kopané. Této akce se zúčastnilo celkem 7 mužstev (75 dětí) z okresu Rokycany a Beroun - FC Rokycany, FK Komárov, FC Mirošov, TJ Holoubkov, TJ Sokol Raková a dvě mužstva TJ Spartak Strašice. Hrálo se systémem každý s každým 1 x 10 minut.

phoca thumb l 007Poslední dva srpnové dny a první zářijový den letošního roku byly vyhrazeny fotbalovému soustředění žáků, které se uskutečnilo ve Sportcentru Věšín. Tohoto, na zdokonalování fotbalových technik zaměřeného, pobytu se zúčastnilo celkem 19 dětí (Dezort, Sklenářová, Kunc Š., Klička, Tyrpekl, Urxová, Harčarik, Lang M., Kupec, Veverca, Časný, Rozsívalová, Rozsíval, Senčák, Kunc T. ml., Mráček, Šťastný, Planeta, Stupka) a 4 vedoucí ( Rolinec, Bartíšek, Kunc T. st., Štych J.).

phoca thumb l 001V sobotu 14. října 2017 se na hřišti TJ Sokol Dobřív uskutečnil fotbalový turnaj mladších přípravek. Akce se konala pod záštitou OFS Rokycany a hrálo se s výsledným pořadím:

logo strasice       logo skart       logo swietelsky       logo dezort       logo strasice
Obec Strašice   Plzeňský skart a.s.   SWIETELSKY stavební s.r.o.   DEZORT KOVOVÝROBA s.r.o.   Služby obce Strašice s.r.o.
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com