t240508 001Po roce byl opět čas uspořádat tradiční dětský turnaj v tenise. Letošní ročník turnaje byl už šestým v pořadí, který náš oddíl pořádal.

Dle rodičů a dětských účastníků je tento turnaj velice oblíbený. Je tam velice přátelská a kamarádská nálada a po skončení hlavní části turnaje dojde ještě k opékání špekáčků. Celkově se celý den nese v duchu krásného sportovního zážitku.

posvicensky turnaj 230812Každoročně je Strašické posvícení obohaceno o náš vyhlášený letní turnaj v podobě klání o Posvícenský koláč, kterého se účastní řada místních tenistů a tenistek. Za zmínku také stojí oblíbenost tohoto turnaje mezi tenisty z Rokycan, kteří rádi náš turnaj navštěvují.

tenisPo zimní pauze na našich kurtech začala jarní sezona několika brigádami, kdy bylo potřeba zprovoznit náš sportovní areál do hratelného stavu.

Vytouženou odměnou za odpracované hodiny bylo již jako každoročně uspořádání jarního turnaje ve čtyřhrách. Tento turnaj je prvním zahajovacím ceremoniálem na našem sportovišti TJ Spartaku Strašice, který prověří jak kurty, tak i naši fyzickou zdatnost po zimní přestávce.

tenis 220318Rok se s rokem sešel a opět přišel čas uspořádat další ročník turnaje o posvícenský koláč, který je oblíbený nejen mezi tenisty ze Strašic, ale také mezi občany naší obce. Za zmínku stojí i to, že si tento turnaj oblíbili i tenisté z Rokycan a pravidelně ho navštěvují v počtu cca čtyř hráčů.

001Náš tradiční podzimní turnaj v tenise začal trochu netradičně a to v neděli 29. září osmou hodinou ranní na našich kurtech. Týden před turnajem počasí vypadalo nevlídně, ale šťastná volba našeho meteorologa (kdy turnaj uspořádat) vyšla na jedničku. Sešlo se nás celkem 18 tenistů.

logo strasice       logo nsa       logo plzensky kraj       logo swietelsky       logo dezort       logo strasice
Obec Strašice   Národní sportovní agentura   Plzeňský kraj   SWIETELSKY stavební s.r.o.   DEZORT KOVOVÝROBA s.r.o.   Služby obce Strašice s.r.o.
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com