tenis 220318Rok se s rokem sešel a opět přišel čas uspořádat další ročník turnaje o posvícenský koláč, který je oblíbený nejen mezi tenisty ze Strašic, ale také mezi občany naší obce. Za zmínku stojí i to, že si tento turnaj oblíbili i tenisté z Rokycan a pravidelně ho navštěvují v počtu cca čtyř hráčů.

001Náš tradiční podzimní turnaj v tenise začal trochu netradičně a to v neděli 29. září osmou hodinou ranní na našich kurtech. Týden před turnajem počasí vypadalo nevlídně, ale šťastná volba našeho meteorologa (kdy turnaj uspořádat) vyšla na jedničku. Sešlo se nás celkem 18 tenistů.

002A už je to tady, opět po roce Strašické posvícení, jež znamená pro řadu domácností pečení koláčů, kachniček a všelijakých pochutin, které k tomuto víkendu patří. Pro nás tenisty představuje posvícení také takovou tradici a to v podobě tenisového turnaje o posvícenský koláč, letos již 4. ročník.

012Po dětském turnaji, který se konal 8. 5. 2019, byl na řadě další, v našem klubu oblíbený, jarní turnaj ve čtyřhře. Turnaj začal v sobotu 18. května osmou hodinou ranní, kdy se sešel realizační tým celého turnaje, aby začal připravovat zázemí pro tenisem nabitý den.

phoca thumb l 001V sobotu dne 22. září 2018 se na tenisových kurtech ve Strašicích konal již 4. ročník Podzimního tenisového turnaje ve čtyřhře. Organizátoři jej tentokrát pracovně nazvali „Naším tradičním podzimním komorním miniturnajem“ a dokonce zauvažovali, že by se turnaj mohl časem stát pátým grandslamovým turnajem sezóny. No uvidíme.

logo strasice       logo nsa       logo plzensky kraj       logo swietelsky       logo dezort       logo strasice
Obec Strašice   Národní sportovní agentura   Plzeňský kraj   SWIETELSKY stavební s.r.o.   DEZORT KOVOVÝROBA s.r.o.   Služby obce Strašice s.r.o.
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com