002A už je to tady, opět po roce Strašické posvícení, jež znamená pro řadu domácností pečení koláčů, kachniček a všelijakých pochutin, které k tomuto víkendu patří. Pro nás tenisty představuje posvícení také takovou tradici a to v podobě tenisového turnaje o posvícenský koláč, letos již 4. ročník.

012Po dětském turnaji, který se konal 8. 5. 2019, byl na řadě další, v našem klubu oblíbený, jarní turnaj ve čtyřhře. Turnaj začal v sobotu 18. května osmou hodinou ranní, kdy se sešel realizační tým celého turnaje, aby začal připravovat zázemí pro tenisem nabitý den.

phoca thumb l 001V sobotu dne 22. září 2018 se na tenisových kurtech ve Strašicích konal již 4. ročník Podzimního tenisového turnaje ve čtyřhře. Organizátoři jej tentokrát pracovně nazvali „Naším tradičním podzimním komorním miniturnajem“ a dokonce zauvažovali, že by se turnaj mohl časem stát pátým grandslamovým turnajem sezóny. No uvidíme.

posvicensky-tenis-2018Dalším tenisovým turnajem roku 2018 byl již tradiční turnaj ve čtyřhře o posvícenský koláč 18. srpna, který začal, jako obvykle, osmou hodinou ranní rozlosováním všech přihlášených účastníků. Letošní ročník předčil veškerá naše očekávání a to co se týká zúčastněných aktérů. Přítomno bylo 28 hráčů a to dalších cca 6 hráčů se z této akce omluvilo.

posvicenska ctyrhra 2018Tenisový oddíl TJ SPARTAK STRAŠICE, z.s. pořádá v sobotu 11. srpna 2018 Tradiční posvícenský turnaj ve čtyřhře. Přihlašování od 8.00 do 8.30 hod., dvojice se losují. Startovné 100,- Kč za osobu. Občerstvení zajištěno. Více informací na tel. č. 776 614 814.
logo strasice       logo skart       logo swietelsky       logo dezort       logo strasice
Obec Strašice   Plzeňský skart a.s.   SWIETELSKY stavební s.r.o.   DEZORT KOVOVÝROBA s.r.o.   Služby obce Strašice s.r.o.
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com