Fabiánky získaly titul Mistryně republiky již posedmé v řadě

01aFabiánky jely na červnové Mistrovství republiky v českém lakrosu jako favoritky, poté, co suverénně vyhrály ligu a měly za úkol posedmé obhájit i mistrovský titul. To se jim také ve finálovém zápase nakonec s rozdílem pouze jednoho gólu podařilo. Mistrovství se účastnil i mužský tým, který zaznamenal také úspěch v podobě bronzových medailí.

01b       01c       01d

 

 

02Pohár za 3. místo z dětské lakrosové ligy 2022/2023

Dětská lakrosová liga se v této sezóně uskutečnila formou 4 turnajů, kterých se Fabiánky účastnily. Holky si kromě skvělého umístění na bedně odvezly i řadu individuálních ocenění. Nejlepšími hráčkami ligy se staly Nikol Dovicová a Tereza Nodžáková, pro které to byla již poslední sezóna za dětskou ligu. Individuální ocenění dostala i Eliška Doskočilová za druhou nejlepší hráčku do 12 let.

 

Posvícenský turnaj v českém lakrose

Již tradičně se v sobotu dopoledne před posvícením scházíme, abychom si zahráli přátelská utkání v lakrose. Kromě současných hráčů se turnaje účastní bývalí hráči, jejich rodiny a také pan starosta Strašic. Odměnou vítěznému týmu bývá koláč obřích rozměrů, který společně všichni nakonec ochutnají.

 

Lakrosové soustředění ve Věšíně

Již po čtvrté jsme měli možnost se na konci prázdnin sehrát před sezónou na soustředění ve Věšíně. I přes tropické počasí děti podávaly oba dny kvalitní sportovní výkony. Odměnou po trénincích jim byl vždy výjezd na koupaliště do Nepomuku.

04a    04b    04c    04d

04e

 

logo strasice       logo nsa       logo plzensky kraj       logo swietelsky       logo dezort       logo strasice
Obec Strašice   Národní sportovní agentura   Plzeňský kraj   SWIETELSKY stavební s.r.o.   DEZORT KOVOVÝROBA s.r.o.   Služby obce Strašice s.r.o.
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com