012Po dětském turnaji, který se konal 8. 5. 2019, byl na řadě další, v našem klubu oblíbený, jarní turnaj ve čtyřhře. Turnaj začal v sobotu 18. května osmou hodinou ranní, kdy se sešel realizační tým celého turnaje, aby začal připravovat zázemí pro tenisem nabitý den.

Přes velké očekávání našeho oddílu, se tentokrát turnaje zúčastnilo pouze šest dvojic sestavených z hráčů: Huttr M., Svobodová D., Horáček A., Studnička P., Velková M., Velek J. st., Velek J. ml., Štych R., Kopová, Klír P., Paur R. a předsedy Spartaku pana Josefa Štycha. Díky malé účasti tenisových nadšenců se tedy mohlo hrát formou „každý s každým“ a to v jedné skupině.

Počasí začátkem týdne nebylo moc tenisové, ale na sobotní turnaj se umoudřilo a přispělo tak ke skvělé náladě na jarním turnaji.

Pořadí na turnaji:

1. místo - Svobodová D., Huttr M.
2. místo - Velková M., Velek J. st.
3. místo - Kopová, Klír P.

Velké poděkování patří naší pokladní Veronice Kláskové, která se zhostila funkce ředitelky turnaje na výbornou. Šéfovala tabulce a měla na starost občerstvení. Veru díky.

Klobásky, hermelíny, limo a několik pivíček v kombinaci s dobrou náladou, tak vypadalo zakončení turnaje, které se protáhlo do deváté hodiny večerní.
Dalším vyhlíženým turnajem v pořadí je o Posvícenský koláč. Jako předseda oddílu doufám, že účast tenistů bude v hojném počtu předchozího ročníku a letošní jarní turnaj, co se týče počtu aktérů, snad zůstane v zapomnění.

Předseda oddílu Studnička Pavel

 

Fotografie z turnaje si můžete prohlédnout v galerii oddílu tenisu.

logo strasice       logo skart       logo swietelsky       logo dezort       logo strasice
Obec Strašice   Plzeňský skart a.s.   SWIETELSKY stavební s.r.o.   DEZORT KOVOVÝROBA s.r.o.   Služby obce Strašice s.r.o.
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com